SPOĽAHLIVÝ TÍM

Môžete nám veriť svojim nápadom

a nechať ich realizovať

KTO SMEČO ROBÍME

Snívate o Tom, zrealizujeme Vám to.

Žiadny projekt príliš veľký alebo príliš malý!

Zavolajte nám pre ďalšie informácie.

UČ SA VIACMÁM ZÁUJEM !

OD ZAČIATKU DO KONCA

Môžete sa posadiť a nerobiť nič,

čo pre vás spravíme všetko!

Kontakné údaje

Adresa
Klincová 35 821 08 BRATISLAVA

Kontakt
E-mail: eurosaunyeu@gmail.com
Tel: +421944196085

Pondelok 8:00 – 17:00
Utorok 8:00 – 17:00
Streda 8:00 – 17:00
Štvrtok 8:00 – 17:00
Piatok 8:00 – 17:00
Sobota 8:00 – 17:00
Nedeľa Zatvorené

O nás

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

„Chceme byť zákazníkmi najlepšie hodnotená spoločnosť. Robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali.“ Robíme všetko pre relax a spokojnosť našich zákazníkov. Veríme, že nielen kvalitná ponuka a nízke ceny sú základom dobrého internetového obchodu. Zákazník ocení aj súvisiace služby záručný a pozáručný servis ,kvalitné doplnky. V našom obchode EUROSAUNY máte vždy možnosť konzultovať cez telefón alebo internet, otázky týkajúce sa tovaru, uzavrieť telefonicky objednávku alebo si nechať poradiť. Ponúkame i možnosť spätného odberu opotrebovanej vírivej vane a rôznych druhov sauny. Aby sme dokázali trvalo sledovať a uspokojovať potreby našich zákazníkov, zriadili sme pozíciu zákazníckeho Ombudsmana, tzn. ochrancu práv zákazníkov.

Čo robíme

Trvalo sledujeme a vyhodnocujeme i podnety a názory našich zákazníkov a na základe nich potom zriaďujeme nové služby, či
zaraďujeme do sortimentu nový tovar. Veríme, že spokojný zákazník sa k nám bude rád vracať. Našu kvalitu a dlhodobé vysoké štandardy starostlivosti o zákazníkov tiež potvrdzujú naše dlhoročné skúsenosti s predajom a servisom vírivej vane a rôznych druhov sauny Našim každodenným cieľom je spokojnosť každého jedného zákazníka, či už u nás nakúpil po prvýkrát alebo opakovane. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom a servisom všetkých druhov víriviek a tiež aj všetkých druhov sauny ,( INFRA,FÍNSKA,PARNÁ,) Vyrábame sauny aj na mieru alebo už kúpenú vám vieme prerobiť na požadovanú mieru alebo typ,alebo na kombinovanú.